DJI_0407-color

Hakkımızda

Hakkımızda

Lobi İç Mekan (1)

Narven İle Yeni Bir Sen!

Bolu’nun eşsiz doğasına yıllar boyu yaptığı yatırımlar neticesinde, Tapulu & Hisseli Gayrimenkul Sistemi ile üyelerini güvenle mülk sahibi yapmaya devam eden Narven Termal Kasaba;  ‘Yepyeni Bir Sen’ mottosu ve yepyeni konsepti Narven Wellness & Thermal Hotel ile misafirlerine adına yakışır şekilde, doğanın güzelliğinde kaybolmuş ve dünyevi sorunların hepsini ardında bırakmış̧ sağlıklı bir deneyimi yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

ER0A4739-

Bolu ormanlarının yamacında konumlanan Narven Wellness & Thermal Hotel, üye ve misafirlerini rafine bir konfordan asla taviz vermeden ağırlayıp, damak tatlarına hitap eden lezzetlerden hiç uzaklaşmadan, dinlenme ile eğlenme arasındaki o ince çizgiyi hep koruyarak, en sağlıklı ve huzurlu tatil deneyimini sunmak amacıyla yola çıktı.

Yüzme Havuzları (15)-

Narven; doğanın dilediğince özgür bir şekilde şarkı söyleyebildiği, dinleyenlerin ruhunda yankılanan sesi ile her daim kendilerine dönüşü yaşayacaklarından emin oldukları, huzurlu ve sağlıklı bir kaçış noktası olabilmeyi kendine amaç edindi.

surdurulebilenler

Zaman, doğada yaşarken öğrenmeyi, öğrendikçe de azim ve tutku ile yeni oluşumları beraberinde getirdi. Yıllar içerisinde sakinlerinin keşif noktası olan Narven, Bolu’daki tarihi ve doğal zenginliklerin tanıtımını misyon edinerek, minimalist konsepti, dingin ortamı, doğal ürünlerden hazırlanan mutfağı ve bu güzelliklere eşlik eden şifalı termal suları ile ön plana çıktı.

DJI_0407-color

Doğaya yıllar boyu yaptığı yatırımlar neticesinde, sürdürülebilir sağlık turizminin öncüsü olan Narven bünyesinde, doğal ve sağlıklı olanı en kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirip misafirlerine sunabilmek için ikinci kuşak Narven Wellness & Thermal Hotel ile yoluna devam etme kararı aldı.

Klasik termal otel fikrinin dışında;

Narven Wellness & Thermal Hotel, misafirlerine hayallerindeki anları kurgulayıp yaşayabilmeleri için sunulmuş doğal bir film platosu…